Бублей Володимир Володимирович

Генеральний директор

Дата нарождення:

1968-09-04

Сімейний стан

одружений, має двох дітей

Володимир Володимирович Бублей народився у 1968 році.

У 1989р. закінчив Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ і військ зв'язку, спеціальність – військово-політична, у 1995р. – Донецький державний університет за спеціальністю «Економіка та управління виробництвом». Кандидат економічних наук. У 2009р. закінчив Стокгольмську школу економіки в м. Санкт-Петербург за програмою «I-EMBA Oil&Gas», отримав ступінь Магістра ділового адміністрування (Еxecutive МВА).

В ТОВ «Керамет» працює з 1995 року. Пройшов сходинками від провідного спеціаліста по металопродукції до генерального директора. Був призначений у 2000 році на посаду генерального директора ТОВ «Керамет».

Біографія

Веде активну громадську діяльність:

  • Президент УА Втормет;
  • Виконавчий директор Донецької Асоціації виробників та споживачів металевого брухту;
  • член президіума Донецької Торгово-промислової Палати;
  • член Ради ТПП України.

Має подяки Президента України за значний внесок у розвиток Української держави, неодноразово нагороджувався грамотами Обласної Ради та Міністерства промислової політики. Був обраний депутатом Калінінської районної Ради V і VI скликань в м.Донецьк. За підсумками 2006р. увійшов у ТОП-20 найуспішніших керівників підприємств чорної металургії України рейтингу «Гвардія Керівників». У 2015 році посів перше місце серед представників металобрухтового бізнесу в рейтингу 100 кращих топ-менеджерів України за версією журналу «ТОП-100».

Захоплення

Теніс

Контакти

Все керівництво

Ви можете повернутись на сторінку керівництво

Переглянути новини

Ви можете перейти на сторінку новин.

Про нас

Ви можете дізнатись більше про нас.