Гурульов Андрій Вікторович

Комерційний директор

Дата нарождення:

1974-06-06

Сімейний стан

одружений, двоє дітей

Біографія

Андрій Вікторович Гурульов народився в 1974р. Закінчив Докучаєвський гірничий технікум за спеціальністю «Гірничий технік-електромеханік» і Донецький національний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського за спеціальністю «Менеджмент організацій». З березня 1998р. працював начальником відділу сировини та феросплавів Корпорації «Індустріальний союз Донбасу».

В жовтні 2002 року перейшов працювати в ПрАТ «Керамет» на посаду заступника директора з металопродукції. З квітня 2004 року працював директором з металопродукції. В серпні 2008р. був призначений на посаду комерційного директора ТОВ «Керамет». У сферу відповідальності Андрія Вікторовича Гурульова входить забезпечення промислових майданчиків та виробничо-заготівельних цехів ТОВ «Керамет» брухтом чорних металів для подальшої переробки до необхідних параметрів, а також організація закупівлі та постачання металобрухту до металургійних підприємств України.

В 2010 році був нагороджений грамотою Міністерства промислової політики України за сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток металургійної промисловості України.

Захоплення

горні лижі, література, вітрильний спорт

Контакти

Все керівництво

Ви можете повернутись на сторінку керівництво

Переглянути новини

Ви можете перейти на сторінку новин.

Про нас

Ви можете дізнатись більше про нас.