49041, Україна, м. Дніпро, Запорізьке шосе, 28-М
Поштова адреса: а/с 2535, м. Дніпро, 49041
тел.: +38(044) 394-83-84, факс.: +38(044) 303-98-69
e-mail: km@keramet.com.ua
 
ТОВ «Керамет» — компанія, що динамічно розвивається та має 30-річний досвід успішної роботи на ринку України, що надає повний комплекс послуг зі збирання, заготівлі та переробки брухту чорних металів.

детальніше про компанію >
 
En | Ру
   


Наша история

01/04/2005 - перетворення Зовнішньо-економічного акціонерного товариства «Керамет» у Закрите акціонерне товариство «Керамет»
Сьогодні ЗАТ «Керамет» одна з провідних компаній своєї галузі, що входить до складу корпорації "ІСД". Основним видом діяльності компанії є збирання, заготівля і переробка брухту чорних металів. ЗАТ «Керамет» постійно працює над створенням стійкої системи заготівлі та переробки металобрухту для задоволення потреб металургійних комбінатів корпорації «ІСД» в якісній сировині для виробництва сталі.

ЗАТ «Керамет» розвиває власну брухтозаготівельну базу на всій території України, відкриваючи цеха та самостійні підприємства:

* 2005р., жовтень – ТОВ СПЗП «Кримвторкольормет» (м.Севастопіль);
* 2005р., листопад – ТОВ «Керамет-Харків» (м.Куп’янск, м.Харків);
* 2005р., грудень – ТОВ «Керамет-Рівне» (м.Рівне);
* 2006р., липень – виробничо-заготівельний цех ЗАТ "Керамет" (м. Дніпродзержинськ Дніпропетровскої обл.);
* 2008р., листопад – виробничо-заготівельний цех ЗАТ "Керамет" (м.Алчевськ Луганської обл.).
2006р. – ЗАТ «Керамет» увійшло до списку 500 найбагатших компаній України Всеукраїнської рейтингової програми «ГVардия 500».
2007р. – ЗАТ «Керамет» зайняло 3 місце серед швидкозростаючих компаній чорної металургії за оцінками Всеукраїнської рейтингової програми «ГVардия 500». За фінансовими показниками рейтингу компанія займає 15 місце серед підприємств чорної металургії.
 
29/04/2011 - перетворення Закритого акціонерного товариства «Керамет» у Приватне акціонерне товариство «Керамет»
* 2010р., грудень - в управління ПрАТ «Керамет" переходить копровий цех ПАТ «Алчевський металургійний комбінат»
* 2011р., серпень - в управління ПрАТ «Керамет» переходить копровий цех ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».
2012р., вересень - ПрАТ «Керамет» виходить на міжнародні ринки, засновуючи Keramet Polska Sp. z o.o. (Польща, м.
Ченстохова).
* 2012р., жовтень - заснування Keramet Hungary KFT (Угорщина, м. Дунауйварош).
* 2012р. - ПрАТ «КЕРАМЕТ» увійшло в число 200 найбільших українських компаній 2012 року за версією журналу «Forbes Україна» - провідного джерела ділових новин і фінансової інформації. Компанія зайняла першу строку за темпами росту та 11 місце за розмірами чистого прибутку серед підприємств металургії.

Компанія веде активну громадську діяльність. ПрАТ «Керамет» є членом Донецької Торгово-промислової палати та Торгово- промислової палати України, Української Асоціації «Втормет». ПрАТ «Керамет» відіграє важливу роль у розвитку таких громадських організацій як Донецька Асоціація виробників та споживачів металобрухту, Українська Асоціація «Втормет», Асоціація «Укрогнеупор». Протягом багатьох років компанія надає спонсорську підтримку футбольному клубу «Металург» (м.Донецьк), хокейному клубу «Донбас», Донецькій асоціації тенісистів-любителів.

Необхідно зазначити, що компанія, яка була заснована до появи Української держави, пройшла шлях від невеликої фірми до
підприємства, яке має значний штат співробітників та філії на території України. Наразі успішно працюють створені за участю ПрАТ «Керамет» Україно-китайська компанія "Пуянг-Україна", ОАО «ПроФин Банк» (АБ «Ікар-банк» до 2008р.), UPRAS Capital (ЗАТ Інвестиційна компанія «Керамет-Інвест» до 2007р.)


1  2
     
        

  

Розробка та підтримка сайта
Canarino-Design.net
WEBmancer.org
Усі права захищені © 2002 - 2021 ТОВ "Керамет"
Финверсия https://www.finversia.ru/ Портал финансовой информации