49041, Україна, м. Дніпро, Запорізьке шосе, 28-М
Поштова адреса: а/с 2535, м. Дніпро, 49041
тел.: +38(044) 394-83-84, факс.: +38(044) 303-98-69
e-mail: km@keramet.com.ua
 
ТОВ «Керамет» — компанія, що динамічно розвивається та має 30-річний досвід успішної роботи на ринку України, що надає повний комплекс послуг зі збирання, заготівлі та переробки брухту чорних металів.

детальніше про компанію >
 
En | Ру
   


     ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА:

Постачальників обладнання
Постачальників металобрухту
Фізичних осіб


Політика ТОВ «Керамет» у взаєминах з
постачальниками

 Фізичних осіб

Товариство з обмеженою відповідальністю «КЕРАМЕТ» запрошує до співробітництва фізичних осіб, що бажають здати побутовий брухт чорних металів.

ВАЖЛИВО! З 01 січня 2013 р. у зв’язку із змінами у податковому законодавстві подібні операції звільнені від оподаткування податком з доходу фізичних осіб (ПДФО)!

Здати металобрухт можна на кожному з майданчиків брухтозаготівельної мережі підприємств групи «КЕРАМЕТ», з переліком та адресами яких можна ознайомитися в розділі «Наші підприємства».

Для здійснення угоди фізичним особам необхідно мати при собі копію паспорта та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Інші необхідні документи (акт приймання, договір, заява про згоду на обробку персональних даних) будуть оформлені безпосередньо на майданчику. Оплата за брухт буде перерахована на Ваш банківський рахунок. При відсутності рахунку наші фахівці готові надати сприяння в його відкритті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами відповідних майданчиків (див. розділ «Наші підприємства»).Ціни на брухт на 2021-02-14
Вид брухту Характеристика Ціна, грн./кг
500 брухт сталевий негабаритний великоваговий
501 брухт сталевий легкий
503 стружка сталева

     
        

  

Розробка та підтримка сайта
Canarino-Design.net
WEBmancer.org
Усі права захищені © 2002 - 2021 ТОВ "Керамет"