Саганенко Костянтин Миколайович

Директор з виробництва

Дата нарождення:

1964-09-08

Сімейний стан

одружений, має дочку

Біографія

Саганенко Костянтин Миколайович народився в 1964 році. 1986 році закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю «Металургія чорних металів». З 1986 року працював на Донецькому металургійному заводі в копровому цеху змінним майстром, старшим майстром, заступником начальника відділу, начальником відділу і з 1996 р. – начальником копрового цеху ЗАТ ММЗ «Істил-Україна». З жовтня 2004р. по вересень 2005р. працював технічним директором ТОВ «Хадо-мет».

В грудні 2005 року прийняв запрошення працювати на посаді заступника директора по металопродукції ПрАТ «Керамет». В серпні 2008 року був призначений директором з виробництва. У його завдання входить організація виробничого процесу у всіх підрозділах компанії, контроль над виконанням плану виробництва, розробка заходів з оптимізації витрат та забезпечення ефективної роботи обладнання.

В 2010 році був нагороджений грамотою Міністерства промислової політики України за сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток металургійної промисловості України.

Захоплення

шахмати, подорожі

Контакти

Все керівництво

Ви можете повернутись на сторінку керівництво

Переглянути новини

Ви можете перейти на сторінку новин.

Про нас

Ви можете дізнатись більше про нас.